Głównym profilem działalności firmy jest pozyskiwanie surowców wtórnych celem ich dalszego zagospodarowania w zależności od ich gatunku. Aby uzyskać pożądany efekt naszej działalności oferujemy kompleksową obsługę naszych klientów. W razie potrzeb możemy zapewnić wstawienia własnych pojemników lub urządzeń belujących. Kolejnym etapem jest odbiór surowca własnym transportem z częstotliwością uzależnioną w pełni od preferencji naszego Klienta.

Zależy nam na pozyskiwaniu surowców obejmujących następujące grupy materiałowe: makulatura, tworzywa sztuczne, stłuczka szklana.

Firma BEA-TEX jest bezpośrednim dostawcą do kluczowej papierni na rynku europejskim: Mondi Świecie S.A. Fakt ten świadczy o wysokim profesjonalizmie naszej firmy.

W związku z wejściem w życie Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 24 maja 2005 r. Dz.U.Nr 103, poz. 871 i 872 w sprawie rocznych poziomów odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych i poużytkowych, mamy również możliwość przekazania państwu dokumentacji potwierdzającej odzysk i recykling.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą proszę o kontakt telefoniczny lub o wysłanie zapytania na podany niżej adres mailowy: biuro@beatex.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy:

Właściciel wraz z pracownikami firmy BEA-TEX